Ana Sayfa Kurumsal Apartımız

Apartımız

Ve nihayet gözünüzden sakındığınız oğlunuz büyüyüp, emek verilip, desteklenip üniversiteli oldu. Uzak bir şehirde de olsa... Tüm ayrıntıları ince ince düşünen ve belki de karamsarlığa düşen siz velilerimizi bir nebze de olsa endişelerinizden uzaklaştırmak amacı ile Tosya’da Vefa Erkek Öğrenci Apart'ını kurduk. Öğrencilerimizi kendi evlerinde hissettirip, güvenilirliğimiz ve hizmet kalitemiz ile de her türlü ihtiyaçlarına cevap vereceğimiz konusunda son derece emin olarak, imzamızı atıyoruz.

2016-2017 eğitim, öğretim yılında Vefa Erkek  apartı olarak hizmet hayatına başlayan Vefa Apart, Tosya'nın öğrenci semti olan  merkezde yer  almaktadır. Toplam 70 kişi kapasitesi ile profesyonel yönetim anlayışı, deneyimli ve sıcakkanlı kadrosu ile öğrencilerimizin ve velilerimizin ihtiyaç duydukları hizmet sektöründeki boşluğu kaliteyle buluşturup sektöre sunmaktadır.

-denetim altında, en son standartlara uygun, inşa edilmiştir.

-Odalarımızda; , internet, , duşa kabin, buzdolabı, televizyon, çalışma masası ve sandalyesi, kilitli elbise dolabı ve 24 saat sıcak su mevcuttur.

-Apartımız güvenli Özel  kamera sistemleri ile donatılmıştır.

-Çamaşırhane, Ütü odası

-Yemekhanemizde deneyimli aşçılarımızın hazırladığı kahvaltı, Cafeterya,   asansör ile kusursuz hizmet vermektedir.

-üniversiteye 10 dakika yürüme mesafesi 

-Odalarımız "ferah ve doğa manzaralı, personel tarafından temizlenip, konaklayanların rahat etmesi sağlanmaktadır" 

Vefa erkek apart'ının düzenini, çalışma faaliyetlerini, idarecilerini, çalışan personelini, güvenliğini, yurt içerisindeki sosyal faaliyetleri, konaklayanların ne gibi imkanlardan faydalandıklarını yerinde tespit etmeniz için işletmelerimizi gelip görmenizde fayda vardır.

 


0532 244 98 22Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.